Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

sajdkar / sidecar /  vozík k motocyklu

O nás

      Prodej,montáž,servis sidecarů a jejich příslušenství     

 

   Vítáme Vás na našich stránkách,které by měli pomoci všem zájemcům o připojení přívěsného nebo postranního vozíku k motocyklu.

Jsme fandové,kteří svoji radost ze svezení na motorce a přitom být pohromadě s dětmi ,vyřešili již kdysi připojením sajdkáru k Jawě 250-a tím to vlastně všechno začalo.

Poté jsme přesedlali na motocykly Honda,ke kterým jsme samozřejmě ihned připojili sajdkáry , protože  původní nutnost se postupem času změnila v lásku.

Při našich vyjížďkách, účastech na různých akcích a  srazech jsme potkali řadu stejně smýšlejících lidí,kterým jsme se snažili jak teoreticky ,tak praticky pomoci a připojili jsme jim sajdkáry k různým typům motocyklů.

V současné době jsme :

-motorkáři -sajdkáristi (Honda VT 750 Shadow+sajdkar Velorex)

-pověření zástupci firmy Velorexport Žamberk k prodeji a montáži postranních vozíků (sajdkárů)

-smluvní dílna firmy Kobras pro připojení postranních a přívěsných vozíků

 

Pokud máte nějaké dotazy ohledně připojení sajdkárů Velorexport -Velorex,tak se na nás obraťte,rádi se Vám pokusíme pomoci.

Pokud plánujete výše uvedené vozíky zakoupit,můžeme Vám kromě montáže nabídnout tyto vozíky v ceně výrobce přímo od nás a tím Vám ušetřit čas i peníze.

Hodně šťastných kilometrů bez nehod, v pohodě a snad někdy někde na viděnou přeje Milan a Daniela Vávrovi

             

Od  roku 2008 nabízíme další službu pro zákazníky.

V případě zájmu můžeme nabídnout převzetí motocyklu od majitele v místě bydliště,převoz motocyklu do našeho servisu a po provedené montáži převoz a předání motocyklu opět v místě bydliště zákazníka. 

                   

Tady bychom rádi ve zkratce zmínili alespoň některé akce na kterých jsme se podíleli a nebo je přímo organizovali:

2008

-účast na výstavě Motocykl 2008 včetně kompletního vytvoření a přípravy soupravy Jawa 650+ sajdkar Kobras 

2009

-účast na výstavě Motocykl 2009 včetně kompletní výroby a  přípravy obou kusů sajdkárů značky Kobras

 

 

2010

-uspořádali jsme 17.sajdkársraz v Autokempu Hluboký u Holic

 

2011

-mimo jiné vytvoření soupravy pro značku Royal Enfield,kterou jste mohli vidět na výstavě Motosalon v Letňanech

-rozšířili jsme skladovací a výrobní prostory abychom mohli zahájit přípravné práce pro zahájení výroby kompletního motocyklového programu Kobras

 

 

 

 

 

2012   

-po dřívějších zkušenostech z vývoje a testování přívěsných vozíků a sajdkárů od tohoto roku jako jediní v ČR nabízíme i výrobky z motocyklového programu značky Kobras,které jsou kompletně vyrobeny přímo zde u nás.  

 

-mimo jíné soupravy jsme spojili pro dva cestovatele ,kteří zatoužili projet křížem krážem Argentinou, Kawasaki KLR se sajdkárem.

Zde je pohled na Argentinskou silnici z Velorexu 562. 

2013

-tento rok byl úspěšný nejen na počet montáží sajdkárů k motocyklům ,ale i vzhledem k rozšíření naší působnosti na třech kolech. Tentokráte směrem do oblak :-)

 

2014

-doposud nejproduktivnější rok a to jak v montážích sajdkárů, tak výrobě přípojných vozíků. I v oblasti okolo létání jsme zaznamenali úspěchy, které nám přinášejí radost.

Je znát,že naše dospívající děvčata nás už tolik nepotřebují a nadruhou stranu když je třeba, dovedou být plnohodnotně nápomocny a tak jde práce hezky od ruky.

 

 

2015

mohli jste se dočíst v ČMN

TOPlist